Výroba - Hledáme elektromechaniky a techničky | VEIT Electronics

Výroba

Co vlastně děláme?

Ve výrobě máme tři možná pracovní zaměření: Jednu část tvoří elektromechaničky, které pracují na výrobě elektronických vah. Na výrobě aut pak spolupracuje další skupina elektromechaniků a zámečníci. Nejde o stereotypní, nudnou práci, ale o koloběh na sebe navazujících procesů, při nichž se vzájemně doplňujeme a střídáme. Všechna auta jsou vyráběna na zakázku, proto jde vždy o originál. Vždy také vidíme výsledek své práce.

Naši práci neomezuje velké množství nařízení. Ke každému z nás se přistupuje individuálně a když potřebujeme něco řešit, s našimi nadřízenými se dá rozumně mluvit. Částečně plovoucí pracovní doba nám umožňuje skloubit co nejlépe práci s naším osobním životem.

 

Mrkněte na video, jak to u nás vypadá!

 

Protože v práci trávíme velkou část dne, oceňujeme, že je naše pracoviště moderně vybavené, čisté, přehledné a bezpečné. Vedení společnosti se nebojí investovat do kvalitního nářadí, které potřebujeme ke své práci.

 

Na svém zaměstnání oceňuji především možnost seberealizace, široký záběr dovedností z různých odvětví, které jsem měl příležitost si za své dlouholeté působení ve VEIT Electronics osvojit a příležitost poznávat zajímavé země a lidi napříč světem. Společnost je ochotna investovat do vzdělávání svých zaměstnanců, což je podle mého příslib budoucí perspektivy.

Petr Hudec

servisní technik, 20 let u VEIT

Opravdu dobré zaměstnání není pouze otázka platu, ale i přístupu vedení podniku k zaměstnanci a v neposlední řadě dobrý kolektiv – dobrý ve smyslu vzájemné pomoci a ochotě naslouchat zkušenostem jak starším kolegům s celoživotními znalostmi, tak těm mladším se zkušenostmi s novými technologiemi. A přesně takový kolektiv jsem našel u VEIT Electronics.

 

Vladimír Žilka

zámečník, 5 let ve VEIT

Volné pozice ve výrobě – právě hledáme