Výroba - Hledáme elektromechaniky a techničky | VEIT Electronics

Výroba

Co vlastně děláme?

Ve výrobě máme tři možná pracovní zaměření: Jednu část tvoří elektromechaničky, které pracují na výrobě elektronických vah. Na výrobě aut pak spolupracuje další skupina elektromechaniků a zámečníci. Nejde o stereotypní, nudnou práci, ale o koloběh na sebe navazujících procesů, při nichž se vzájemně doplňujeme a střídáme. Všechna auta jsou vyráběna na zakázku, proto jde vždy o originál. Vždy také vidíme výsledek své práce.

Naši práci neomezuje velké množství nařízení. Ke každému z nás se přistupuje individuálně a když potřebujeme něco řešit, s našimi nadřízenými se dá rozumně mluvit. Částečně plovoucí pracovní doba nám umožňuje skloubit co nejlépe práci s naším osobním životem.

 

Mrkněte na video, jak to u nás vypadá!

 

Protože v práci trávíme velkou část dne, oceňujeme, že je naše pracoviště moderně vybavené, čisté, přehledné a bezpečné. Vedení společnosti se nebojí investovat do kvalitního nářadí, které potřebujeme ke své práci.

 

Na svém zaměstnání oceňuji především možnost seberealizace, široký záběr dovedností z různých odvětví, které jsem měl příležitost si za své dlouholeté působení ve VEIT Electronics osvojit a příležitost poznávat zajímavé země a lidi napříč světem. Společnost je ochotna investovat do vzdělávání svých zaměstnanců, což je podle mého příslib budoucí perspektivy.

Petr Hudec

vedoucí elektrikářů, 18 let ve VEIT

Opravdu dobré zaměstnání není pouze otázka platu, ale i přístupu vedení podniku k zaměstnanci a v neposlední řadě dobrý kolektiv – dobrý ve smyslu vzájemné pomoci a ochotě naslouchat zkušenostem jak starším kolegům s celoživotními znalostmi, tak těm mladším se zkušenostmi s novými technologiemi. A přesně takový kolektiv jsem našel u VEIT Electronics.

 

Vladimír Žilka

zámečník, 5 let ve VEIT

Volné pozice ve výrobě – právě hledáme