Hledáme elektromechanika, blázna do elektroniky jako jsme my | VEIT Electronics

Elektromechanik

Kdo jsi = komu se u nás bude líbit

Elektromechanika pro tebe nebyl jen nudný obor na škole, ale elektrem žiješ. Umíš číst schémata a pájet. Rád si doma bastlíš nebo létáš třeba s letadýlky? Zajímáš se o elektromechaniku. Jsi nadšenec, téměř blázen do elektra tak jako my? Zkus to u nás a získáš práci, ve které si můžeš téměř hrát.

Elektromechanika nás baví

A jak to u nás probíhá?

Ozvi se nám, napiš, zavolej, pošli životopis Martině. Můžeš se stavit na prohlídku, poznat lidi a pracoviště. Na pohovoru pak absolvuješ jednoduchý test, nějaké pájení. Nevěřil bys, kolik po světě běhá „kolegů elektromechaniků“ co neumí ani pájet. To se tebe ale netýká, takže když si padneme do oka, nabízíme:

Pětidenní pružnou pracovní dobu od 6:30-7:00 do 15:00-15:30
Přestávka na svačinu od 9:00 do 9:15 v rámci pracovní doby
5 týdnů dovolené
Jazykové kurzy, teambuildingy
Dobrá káva zdarma
Poznávat svět v rámci služebních cest

Co u nás budeš dělat

Kompletovat a propojovat součástky do našich speciálních nástaveb na nákladní auta, což je velice různorodá práce. Chvíli budeš pájet, řezat, vrtat, chvíli se budeš plazit nad, v a pod náklaďákem, když budeš tahat kabeláž. Baví tě u práce přemýšlet a hledat řešení? To je dobře, protože každé auto i zakázka je jiná. Náklaďáky přestavujeme nové a čisté, takže si prošmejdíš nejnovější Mercedes, DAF či Scanii.

Novým nápadům se nebráníme, naopak si ceníme, když ti to bude pálit.

A co je nejdůležitější, máme tu fajn kolektiv. Tak se stav!

Kdo jsme a proč potřebujeme vlastně elektromechanika?

Už od vzniku firmy jsme byli nadšení elektronici, provází nás to celou dobu a díky tomu jsou naše produkty vychytané a tím i oblíbené po celém světě. Práce nás baví a na této pozici by měla i tebe.

Firmě se (bohudík) dlouhodobě daří. Roste počet zakázek-práce a tím i počet prodaných strojů po světě. S počtem strojů ale roste i počet servisních zásahů a instalací nástaveb přímo u zákazníka. Proto se nám hodí další schopný člověk. Není to nárazová akce, naše produkty jsou po světě čím dál oblíbenější. To pro tebe u nás znamená jistou práci!

Práce elektromechanika

Ozvěte se Markétě

605 997 055

Max file size is 2 MB.

Poznej naši svatou dvojici Petra a Pavla, tvé budoucí kolegy a přátele?

Na svém zaměstnání oceňuji především možnost seberealizace, široký záběr dovedností z různých odvětví, které jsem měl příležitost si za své dlouholeté působení ve VEIT Electronics osvojit a příležitost poznávat zajímavé země a lidi napříč světem. Společnost je ochotna investovat do vzdělávání svých zaměstnanců, což je podle mého příslib budoucí perspektivy.

Petr Hudec

servisní technik, 20 let u VEIT

Ve firmě VEIT Electronics pracuji již 4 roky. Za tu dobu jsem se naučil spoustě nových poznatků v tomto netradičním odvětví. Procestoval zajímavé země, poznal nové lidi a rozšířil své dovednosti. Jsem rád, že mohu pracovat v kolektivu lidí, kteří se podílí na růstu něčeho, co je úspěšné po celém světě!

Pavel Nešpor

elektromechanik a dílenský mistr, 5 let u VEIT