Hledáme elektromechanika, blázna do elektroniky jako jsme my | VEIT Electronics

Elektromechanik

Kdo jsi = komu se u nás bude líbit

Elektromechanika pro tebe nebyl jen nudný obor na škole, ale elektrem žiješ. Umíš číst schémata a pájet. Rád si doma bastlíš nebo létáš třeba s letadýlky? Zajímáš se o elektromechaniku. Jsi nadšenec, téměř blázen do elektra tak jako my? Zkus to u nás a získáš práci, ve které si můžeš téměř hrát.

Elektromechanika nás baví

A jak to u nás probíhá?

Ozvi se nám, napiš, zavolej, pošli životopis. Můžeš se stavit na prohlídku, poznat lidi a pracoviště. Na pohovoru pak absolvuješ jednoduchý test v podobě čtení elektroschémat, pájení a krimpování. Nevěřil bys, kolik po světě běhá „kolegů elektromechaniků“ co neumí ani pájet. To se tebe ale netýká, takže když si padneme do oka, nabízíme:

Nástupní mzda 30 000,-
Pětidenní pružnou pracovní dobu od 6:30-7:00 do 15:00-15:30
Přestávka na svačinu od 9:00 do 9:15 v rámci pracovní doby
5 týdnů dovolené
Jazykové kurzy
Dobrá káva zdarma

Co u nás budeš dělat

Kompletovat a propojovat součástky do našich speciálních nástaveb na nákladní auta, což je velice různorodá práce. Chvíli budeš pájet, řezat, vrtat, chvíli se budeš plazit nad, v a pod náklaďákem, když budeš tahat kabeláž. Baví tě u práce přemýšlet a hledat řešení? To je dobře, protože každé auto i zakázka je jiná. Náklaďáky přestavujeme nové a čisté, takže si prošmejdíš nejnovější Mercedes, DAF či Scanii.

Novým nápadům se nebráníme, naopak si ceníme, když ti to bude pálit.

A co je nejdůležitější, máme tu fajn kolektiv. Tak se stav!

Kdo jsme a proč potřebujeme vlastně elektromechanika?

Už od vzniku firmy jsme byli nadšení elektronici, provází nás to celou dobu a díky tomu jsou naše produkty vychytané a tím i oblíbené po celém světě. Práce nás baví a na této pozici by měla i tebe.

Firmě se (bohudík) dlouhodobě daří. Roste počet zakázek-práce a tím i počet prodaných strojů po světě. S počtem strojů ale roste i počet servisních zásahů a instalací nástaveb přímo u zákazníka. Proto se nám hodí další schopný člověk. Není to nárazová akce, naše produkty jsou po světě čím dál oblíbenější. To pro tebe u nás znamená jistou práci!

Práce elektromechanika

Ozvěte se Markétě

605 997 055

Max file size is 2 MB.

Poznej naši svatou dvojici Petra a Pavla, tvé budoucí kolegy a přátele?

Na svém zaměstnání oceňuji především možnost seberealizace, široký záběr dovedností z různých odvětví, které jsem měl příležitost si za své dlouholeté působení ve VEIT Electronics osvojit a příležitost poznávat zajímavé země a lidi napříč světem. Společnost je ochotna investovat do vzdělávání svých zaměstnanců, což je podle mého příslib budoucí perspektivy.

Petr Hudec

servisní technik, 20 let u VEIT

Ve firmě VEIT Electronics pracuji již 4 roky. Za tu dobu jsem se naučil spoustě nových poznatků v tomto netradičním odvětví. Procestoval zajímavé země, poznal nové lidi a rozšířil své dovednosti. Jsem rád, že mohu pracovat v kolektivu lidí, kteří se podílí na růstu něčeho, co je úspěšné po celém světě!

Pavel Nešpor

elektromechanik a dílenský mistr, 5 let u VEIT