Reference našich zaměstnanců | VEIT Electronics

Co o nás říkají naši zaměstnanci?

Pracuji na pozici elektromechaničky a na mé práci se mi líbí, že jsme převážně mladý spolupracující kolektiv. Jednou za 3 měsíce pořádáme firemní akce, které většinou realizujeme podle našich představ (kola, hory, voda…). Velice si vážím přístupu vedení, se kterým se dá vždy rozumně domluvit, ať se to týká práce nebo soukromých věcí.

Iva Dvořáková

elektromechanička, 15 let u VEIT

Pracovat pro „Veity“ pro mě znamená pracovat v neformálním, téměř rodinném prostředí, kde můžu být sama sebou. Líbí se mi, že je každý ceněn dle svých schopností a že každý má moc něco změnit – přispět svými nápady, svým názorem, svou invencí. Navíc jsem pyšná na to, že pracuji pro malou českou společnost, která má světové renomé.

Linda Mášová

marketing, 7 let u VEIT

Jako vývojář oceňuji neformálnost prostředí a volnost při práci, díky které se mohu většinu času věnovat samotnému vývoji a psaní kódu. V našem týmu oceňuji podporu a snahu všech členů nejen o kvalitní výsledek produktu, ale i způsobu dosažení cíle díky agilnímu způsobu vývoje.

Lukáš Jurčík

softwarový vývojář, 5 let u VEIT

Ve firmě VEIT Electronics pracuji již 6 let. Za tu dobu jsem se naučil spoustě nových poznatků v tomto netradičním odvětví. Procestoval zajímavé země, poznal nové lidi a rozšířil své dovednosti. Jsem rád, že mohu pracovat v kolektivu lidí, kteří se podílí na růstu něčeho, co je úspěšné po celém světě!

 

Pavel Nešpor

elektromechanik a servisní technik, 6 let u VEIT

Jsme prosperující rodinná firma s 30-letou tradicí, která se stále rozrůstá. Jsme super team. Naše produkty se na rozdíl od konkurence stále vyvíjí a zdokonalují. Šéfům záleží i na našem názoru. Máme možnost  různých kurzů a školení.

Milan Mlejnek

vedoucí zámečníků, 7 let u VEIT

U firmy VEIT pracuji již 15 let. Je tu zajímavá práce, výborný kolektiv a špičkoví majitelé – otec a syn.

 

Luboš Jirgala

zámečník, 15 let u VEIT