Reference našich zaměstnanců | VEIT Electronics

Co o nás říkají naši zaměstnanci?

Pracuji na pozici elektromechaničky a na mé práci se mi líbí, že jsme převážně mladý spolupracující kolektiv. Jednou za 3 měsíce pořádáme firemní akce, které většinou realizujeme podle našich představ (kola, hory, voda…). Velice si vážím přístupu vedení, se kterým se dá vždy rozumně domluvit, ať se to týká práce nebo soukromých věcí.

Iva Dvořáková

elektromechanička, 13 let ve VEIT

Pracovat pro „Veity“ pro mě znamená pracovat v neformálním, téměř rodinném prostředí, kde můžu být sama sebou. Líbí se mi, že je každý ceněn dle svých schopností a že každý má moc něco změnit – přispět svými nápady, svým názorem, svou invencí. Navíc jsem pyšná na to, že pracuji pro malou českou společnost, která má světové renomé.

Linda Mášová

marketing, 5 let ve VEIT

Jako vývojář oceňuji neformálnost prostředí a volnost při práci, díky které se mohu většinu času věnovat samotnému vývoji a psaní kódu. V našem týmu oceňuji podporu a snahu všech členů nejen o kvalitní výsledek produktu, ale i způsobu dosažení cíle díky agilnímu způsobu vývoje.

Lukáš Jurčík

softwarový vývojář, 3 roky ve VEIT

Výhodou práce ve firmě VEIT Electronics je, že se nejedná o úmornou pásovou práci, ale o zajímavou činnost, ve které každý pracovník může uplatnit své znalosti, nápady, preciznost atd. Další výhodou je, že jsme česká firma, vyvážející naše výrobky, do celého světa (mimo Antarktidu), ve které jsou jasná pravidla a vazby. U dílenských a montážních pracovníků je výhoda postupné obměny jednotlivých prací, čímž se uplatňuje a rozvíjí jejich tvůrčí činnost.

 

 

Vladimír Sekanina

konstruktér, 23 let ve VEIT

Ve firmě VEIT Electronics pracuji již 4 roky. Za tu dobu jsem se naučil spoustě nových poznatků v tomto netradičním odvětví. Procestoval zajímavé země, poznal nové lidi a rozšířil své dovednosti. Jsem rád, že mohu pracovat v kolektivu lidí, kteří se podílí na růstu něčeho, co je úspěšné po celém světě!

 

Pavel Nešpor

elektromechanik a servisní technik, 4 roky ve VEIT

Na práci ve firmě se mi líbí dobrý kolektiv, pěkné moderní prostředí, odpovídající finanční ohodnocení, seriózní přístup vedení k zaměstnancům, volnočasové aktivity hrazené firmou.

 

David Hampl

zámečník, 5 let ve VEIT

Práce ve firmě Veit Electronics mě zaujala svojí jedinečnou technologií postupu výroby a pro maximální spokojenost zákazníků díky neustálému zdokonalování. Ve firmě panuje rodinná atmosféra a přátelský kolektiv, ve kterém je ochota vždy si vzájemně vypomoci. Velkým zpestřením pro zaměstnance jsou pravidelné firemní akce a teambuildingy. Jsem velice ráda, že jsem se stala součástí tohoto pohodového teamu.

 

Lubomíra Novotná

elektromechanička, 4 roky ve VEIT

Jsme prosperující rodinná firma s 25-letou tradicí, která se stále rozrůstá. Jsme super team. Naše produkty se na rozdíl od konkurence stále vyvíjí a zdokonalují. Šéfům záleží i na našem názoru. Máme možnost  různých kurzů a školení.

Milan Mlejnek

vedoucí zámečníků, 6 let ve VEIT

U firmy VEIT pracuji 14 let. Je tu zajímavá práce, výborný kolektiv a špičkoví majitelé – otec a syn.

 

Luboš Jirgala

zámečník, 14 let ve VEIT