Mistr výroby

mzda až 55 000 Kč
Modřická 52, Moravany u Brna

Profil našeho vysněného mistra výroby

  • Má vzdělání v oboru elektrotechniky a zkušenost na pozici mistra alespoň 1 rok.
  • Umí číst technickou dokumentaci a rozumí ji.
  • Je zaměřený na výkon, produktivitu, kvalitu, komunikaci s podřízenými, kontinuální zlepšování a inovace výrobních postupů.
  • Je samostatný a má zkušenost s vedením lidí, správou a řízením výrobních a kontrolních procesů.
  • Má hlavu plnou nápadů a nebojí se je aplikovat.

Našli jste se v tomto textu? Čtěte dál!

Mistrové výroby při práci v praxi

Náplň práce

  • Řízení a koordinace práce přibližně deseti přidělených pracovníků elektro a zámečnické dílny; jejich zaškolování, vedení, hodnocení a motivování
  • Kontrola dosažených výsledků a jejich porovnávání se stanovenými cíli
  • Zajištění dodržování pracovní a technologické kázně
  • Dohled nad dodržováním BOZP+PO
  • Zajišťování podkladů a informací pro rozhodování provozního ředitele společnosti

Co nabízíme?

  • Jednosměnný provoz: od pondělí do pátku od 6:30 do 15:00
  • 25 dní dovolené k nabrání sil = víc času na rodinu a koníčky
  • Nástupní mzda až 55 000 Kč
  • Bonusy/prémie
  • Různorodá a pestrá práce v čistém a moderním prostředí prosperující české rodinné firmy
  • Oficiální (letní grilování, vánoční večírek) i neoficiální (voda, výšlapy) akce pro zaměstnance
  • Další benefity (stravenkový paušál, zvýhodněný tarif, pracovní telefon dle vlastního výběru, příspěvek na penzijní spoření, možnost jazykového vzdělávání a další)
Kontaktujte nás
VEIT Electronics HR – Veronika Kousalová
Veronika Kousalová

Tato pozice není pro vás?

V této konkrétní pozici jste se nenašli, ale líbí se vám představa pracovat pro VEIT? Pošlete nám životopis! Možná budeme brzy hledat někoho s vašimi zkušenostmi. Pokud na vás budeme mít kontakt, ozveme se vám přednostně.