Operativní nákupčí s AJ

mzda až 45 000 Kč
Modřická 52, Moravany u Brna

Profil naší vysněné operativní nákupčí/nákupčího

    Ovládá angličtinu na komunikativní úrovni, protože naši dodavatelé jsou z celé Evropy. Umí jednat samostatně, dokáže určovat priority, přemýšlet v souvislostech a být asertivní ve vztahu k dodavatelům. Velkou výhodou je praxe v oblasti nákupu.

Našli jste se v tomto textu? Čtěte dál!

Fotografie nákupčí

Náplň práce

  • Zpracovávat nákupní požadavky a vystavovat objednávky
  • Komunikovat s dodavateli ohledně kontroly dodávek, termínů dodání i cen
  • Operativně poptávat nové dodavatele, díly i materiály
  • Řešit dodavatelské reklamace
  • Každodenně komunikovat s kolegy z výroby, skladu, konstrukce, vývoje i prodeje
  • Pracovat v ERP systému ABRA

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené k nabrání sil = víc času na rodinu a koníčky
  • Bonusy/prémie
  • Podporu profesního růstu a vlastní iniciativy
  • Oficiální (letní grilování, vánoční večírek) i neoficiální (voda, výšlapy) akce pro zaměstnance
  • Další benefity (stravenkový paušál, zvýhodněný tarif, pracovní telefon dle vlastního výběru, příspěvek na penzijní spoření, možnost jazykového vzdělávání a další)
Kontaktujte nás
VEIT Electronics HR – Veronika Kousalová
Veronika Kousalová

Tato pozice není pro vás?

V této konkrétní pozici jste se nenašli, ale líbí se vám představa pracovat pro VEIT? Pošlete nám životopis! Možná budeme brzy hledat někoho s vašimi zkušenostmi. Pokud na vás budeme mít kontakt, ozveme se vám přednostně.