Elektromechanik

vhodné pro absolventy
nástupní mzda 43 200 Kč
Modřická 52, Moravany u Brna

Profil našeho vysněného elektromechanika

Žije elektrem. Umí číst schémata, pájet a krimpovat. Doma si rád bastlí, zajímá se o elektromechaniku, je nadšenec, stejně jako my. Baví jej u práce přemýšlet a hledat řešení.

Našli jste se v tomto textu? Čtěte dál!

Elektromechanik při práci v praxi

Náplň práce

Montáž a instalace elektrických a elektronických součástí našich speciálních nástaveb na nákladní auta. Chvíli budete pájet, řezat, vrtat, chvíli budete nad a chvíli pod náklaďákem při tahání kabeláže. Ve finále otestujete, že vše funguje, jak má.

Pokud se domluvíte anglicky, můžete se v rámci servisu čas od času podívat i za našimi zákazníky do zahraničí. Ale není to podmínka.

Co nabízíme?

  • Jednosměnný provoz: od pondělí do pátku od 6:30 do 15:00
  • 25 dní dovolené k nabrání sil = víc času na rodinu a koníčky
  • Nástupní mzda 43 200 Kč
  • Stravenkový paušál ve výši 100 Kč/den
  • Možnost kariérního i mzdového růstu
  • Různorodá a pestrá práce v čistém prostředí
  • Další benefity (zvýhodněný tarif, příspěvek na penzijní spoření, možnost jazykového vzdělávání a další)
Kontaktujte nás
VEIT Electronics HR – Veronika Kousalová
Veronika Kousalová

Tato pozice není pro vás?

V této konkrétní pozici jste se nenašli, ale líbí se vám představa pracovat pro VEIT? Pošlete nám životopis! Možná budeme brzy hledat někoho s vašimi zkušenostmi. Pokud na vás budeme mít kontakt, ozveme se vám přednostně.