Fullstack engineer

vhodné pro absolventy
mzda až podle zkušeností
Modřická 52, Moravany u Brna

Profil našeho vysněného fullstack engineera

Má znalosti C# a standardních knihoven ale neztratí se ani v Reactu nebo Javascriptu a HTML/CSS. Má chuť se dál odborně vzdělávat a nedělá mu problém porozumět dokumentaci v anglickém jazyce. Líbí se mu, když je výsledek jeho práce reálně vidět.

Pokud jste více frontend vývojář nebo naopak backend, ale máte zájem i o druhou oblast, jste právě ten člověk, kterého hledáme.

Našli jste se v tomto textu? Čtěte dál!

Programátor při práci v praxi

Náplň práce

Vývoj u nás je jedinečný. Komplexně vyvíjíme unikátní produkt od šroubku po cloud, který prodáváme do celého světa. Je to týmová spolupráce, na které se podílí 12 lidí z konstrukce, hardware, software, firmware a taky produktový manažer, který ví, co chce zákazník a ten projektový, který řídí celý proces ke zdárnému konci. Vše In – house. Víte, co vyvíjíte a na konci si na to můžete sáhnout.

Čeká vás návrh, vývoj a údržba nových i stávajících řešení pro ovládání automatických a manuálních vah a zpracování dat v cloudu. Nové projekty píšeme v .Net Core a Reactu. Pracujeme primárně na Windows a programujeme ve Visual Studiu 2019 a VS Code. V Cloudu využíváme AWS a Docker Ke spolupráci a řízení kvality kódu používáme tyto nástroje: Jira, Confluence, Bitbucket, Appveyor a SonarCloud.

Co nabízíme?

  • Férovou nástupní mzdu podle zkušeností. Kvalitní práci umíme dobře ohodnotit
  • Nejsme korporát. Věci tady netrvají nekonečně dlouho. Známe se a víme, kdo co dělá
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů a invencí
  • Podporu profesního a osobnostního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Flexibilní rozložení pracovní doby, možnost homeoffice
  • 25 dní dovolené k nabrání sil = víc času na rodinu a koníčky
  • Možnost kariérního i mzdového růstu
  • Příspěvek na stravování a příplatky za přesčasy nejméně ve výši 25 %
  • Příspěvek na rekreaci (dovolená, wellness, fitness) ve výši 3600 Kč/rok
  • Zvýhodněný mobilní tarif, káva zdarma a další skvělé benefity
  • Práci, která baví – jak říkají naši lidi
  • A co je nejdůležitější, máme tu fajn kolektiv a skvělého šéfa, se kterým můžete mluvit narovinu!
Kontaktujte nás
VEIT Electronics HR – Veronika Kousalová
Veronika Kousalová

Tato pozice není pro vás?

V této konkrétní pozici jste se nenašli, ale líbí se vám představa pracovat pro VEIT? Pošlete nám životopis! Možná budeme brzy hledat někoho s vašimi zkušenostmi. Pokud na vás budeme mít kontakt, ozveme se vám přednostně.