Skladník

nástupní mzda 34 000 Kč
Modřická 52, Moravany u Brna

Profil našeho vysněného skladníka

Umí jednat samostatně, je pečlivý a má smysl pro pořádek. Je v dobré kondici, protože ve skladu je občas potřeba použít sílu. Výhodou je praxe na pozici skladníka.

Našli jste se v tomto textu? Čtěte dál!

VEIT skladník při práci v praxi

Náplň práce

  • Příjem materiálu na sklad – naskladňování nakupovaného materiálu a vyrobených polotovarů.
  • Kontrola dodaného materiálu podle dodacího listu.
  • Příprava zboží pro expedici – balení hotových výrobků, servisních dílů a materiálu pro expedici.
  • Inventarizace skladových zásob.
  • Vychystávání materiálu potřebného pro výrobu.
  • Udržování pořádku na skladě.

Co nabízíme?

  • Jednosměnný provoz: od pondělí do pátku od 6:30 do 15:00
  • 25 dní dovolené k nabrání sil = víc času na rodinu a koníčky
  • Nástupní mzda (v hrubém) 34 000 Kč
  • Stravenkový paušál 100 Kč/den
  • Oficiální (letní grilování, vánoční večírek) i neoficiální (voda, výšlapy) akce pro zaměstnance
  • Další benefity (zvýhodněný tarif, příspěvek na penzijní spoření, možnost jazykového vzdělávání a další)
Kontaktujte nás
VEIT Electronics HR – Veronika Kousalová
Veronika Kousalová

Tato pozice není pro vás?

V této konkrétní pozici jste se nenašli, ale líbí se vám představa pracovat pro VEIT? Pošlete nám životopis! Možná budeme brzy hledat někoho s vašimi zkušenostmi. Pokud na vás budeme mít kontakt, ozveme se vám přednostně.