Výrobní technik

vhodné pro absolventy
mzda až 27 000 Kč
Modřická 52, Moravany u Brna

Profil našeho vysněného výrobního technika

Je manuálně zručný. Umí pájet a krimpovat. Nechybí mu pečlivost, samostatnost a ochota učit se novým věcem. Má týmového ducha, záleží mu na kvalitě odvedené práce a je na něj spoleh.

Našli jste se v tomto textu? Čtěte dál!

Výrobní technik v praxi

Náplň práce

Kompletace, sestavování a montáž elektronických vah. Kompletace a testování desek plošných spojů. Zapojování drobných elektronických komponentů.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda 27 000 Kč
  • Jednosměnný provoz: od pondělí do pátku od 6:30 do 15:00
  • 25 dní dovolené k nabrání sil = víc času na rodinu a koníčky
  • Možnost kariérního i mzdového růstu
  • Možnost získat nové dovednosti a zvyšovat svou odbornost (svářečskou certifikaci)
  • Příspěvek na stravování a příplatky za přesčasy nejméně ve výši 25 %
  • Příspěvek na rekreaci (dovolená, wellness, fitness) ve výši 3600 Kč / rok
  • Zvýhodněný mobilní tarif, káva zdarma a další skvělé benefity
  • Práci, která baví – jak říkají naši lidi
  • A co je nejdůležitější, máme tu fajn kolektiv a skvělého šéfa, se kterým můžete mluvit narovinu!
Kontaktujte nás
VEIT Electronics HR – Veronika Kousalová
Veronika Kousalová

Tato pozice není pro vás?

V této konkrétní pozici jste se nenašli, ale líbí se vám představa pracovat pro VEIT? Pošlete nám životopis! Možná budeme brzy hledat někoho s vašimi zkušenostmi. Pokud na vás budeme mít kontakt, ozveme se vám přednostně.