Zámečník

vhodné pro absolventy
mzda až 45 100 Kč
Modřická 52, Moravany u Brna

Profil našeho vysněného zámečníka

vzdělání technického směru. Je manuálně zručný a potrpí si na kvalitně odvedené práci. Umí dobře a čistě vrtat, řezat, stříhat, ohýbat plechy a taky číst technickou dokumentaci. Baví jej u práce přemýšlet a hledat řešení. Je samostatný a můžeme se na něj vždy spolehnout. Svářečský průkaz je výhodou (ale není podmínkou).

Našli jste se v tomto textu? Čtěte dál!

Zámečníci při práci v praxi

Náplň práce:

  • Kompletace a montáž mechanických komponent nástaveb nákladních aut
  • Opravy mechanických závad

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz: od pondělí do pátku od 6:30 do 15:00
  • 25 dní dovolené k nabrání sil = víc času na rodinu a koníčky
  • Mzdu až 45 100 Kč
  • Bonusy/prémie
  • Oficiální (letní grilování, vánoční večírek) i neoficiální (voda, výšlapy) akce pro zaměstnance
  • Další benefity (stravenkový paušál, zvýhodněný tarif, pracovní telefon dle vlastního výběru, příspěvek na penzijní spoření, možnost jazykového vzdělávání a další)
Kontaktujte nás
VEIT Electronics HR – Veronika Kousalová
Veronika Kousalová

Tato pozice není pro vás?

V této konkrétní pozici jste se nenašli, ale líbí se vám představa pracovat pro VEIT? Pošlete nám životopis! Možná budeme brzy hledat někoho s vašimi zkušenostmi. Pokud na vás budeme mít kontakt, ozveme se vám přednostně.