Zámečník

vhodné pro absolventy
nástupní mzda 37 000 Kč
Modřická 52, Moravany u Brna

Profil našeho vysněného zámečníka

Má SOU/SŠ vzdělání technického směru. Je manuálně zručný a potrpí si na kvalitně odvedené práci. Umí dobře a čistě vrtat, řezat, stříhat, ohýbat plechy a taky číst technickou dokumentaci. Baví jej u práce přemýšlet a hledat řešení. Je samostatný a můžeme se na něj vždy spolehnout. Svářečský průkaz je výhodou (ale není podmínkou).

Našli jste se v tomto textu? Čtěte dál!

Zámečníci při práci v praxi

Náplň práce:

  • Kompletace a montáž mechanických komponent nástaveb nákladních aut
  • Opravy mechanických závad

Nabízíme:

  • Zaměstnání v jednosměnném provoze
  • Ve zkušební době základní mzdu 37 000 CZK, po zkušební době až 43 000 CZK vč. bonusů
  • Stabilní zázemí prosperující rodinné české společnosti s unikátním know-how a podílem exportu nad 90 %
  • Možnost uplatnění profesních zkušeností a jazykových znalostí v mezinárodním prostředí
  • Podporu profesního růstu a vlastní iniciativy
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Další benefity (týden dovolené navíc, stravenkový paušál, výhodné mobilní tarify, příspěvek do kafetérie a další)
Kontaktujte nás
Usměvavá žena v bílé košili
Simona Ševčíková

Tato pozice není pro vás?

V této konkrétní pozici jste se nenašli, ale líbí se vám představa pracovat pro VEIT? Pošlete nám životopis! Možná budeme brzy hledat někoho s vašimi zkušenostmi. Pokud na vás budeme mít kontakt, ozveme se vám přednostně.